Benim Hayal Defterim

Cath Kidston sipariş

Cath Kidston meraklısı giderek artıyor. Bir ara Tepe Home’da tabak ve fincandan oluşan çay takımları satıldı. Sanırım artık satmıyorlar. Sipariş konusunda yurt dışı olunca genelde bir soru işareti oluyor ama bir süre sonra insan buna alışıyor oturduğu yerden sipariş vermek çok zahmetsiz olduğundan tercih edilebilir hale geliyor.  Resimdeki ekose çantayı bayramdan önce sipariş etmiştim araya bayram girince çok uzadı. 1 ay bekledim daha sonra mail attım. Bir kaç gün içinde, paketin nerede takıldığını araştırıp gerekeni yapacaklarını belirten  cevap geldi. 1 hafta sonra paket elime ulaştı.

Önemli olan sipariş sonrasında verdikleri numarayı (order number) kaybetmemek. Aslında sipariş etmeden önce siteye girip register kısmından kayıt yaparsanız zaten hesabınıza girip ne zaman ne sipariş ettiğinizi, siparişinizin o anki durumunu ve sipariş numaranızı oradan görebilirsiniz. Kayıt olduğunuz zaman özel indirimleri haber veriyorlar.

Çiçekli çanta çok şirin ama çok küçük mini tote dedikleri kategoriye giriyor. Çantasında bir dünya taşıyanlar için kullanışlı değil.  Neyse ki benimki ziyan olmadı, 14 yaşındaki genç kızım için çok hoş bir çanta oldu 🙂

Sitede yayınlanan fotoğraf, metin ve tariflerin tüm hakkı elvanbasustaoglu.com'a aittir. İzin almaksızın kopyalanamaz ve kullanılamaz.